Z wykształcenia artystka wizualna, co widać w jej zachwycających oko filmach. Coco Schrijber (ur. 1961) to jedna z czołowych i najodważniejszych holenderskich reżyserek filmów dokumentalnych. Jej debiut: „In Motion” (1996) miał premierę na IDFA i wygrał główną nagrodę na festiwalu filmowym w Rzymie. Pośród kolejnych filmów warto wspomnieć jej pierwszy pełnometrażowy film dokumentalny pt. „First Kill”, oraz „Beautiful World” i „Bloody Mondays & Strawberry Pies” – oficjalny kandydat Holandii do Oskarów w 2009 roku. Do Polski przyjeżdża z swoim poruszającym dziełem „Jak spotkać syrenę” („How to Meet a Mermaid”).

Reżyser, scenarzysta i producent filmów dokumentalnych, teledysków, programów telewizyjnych i reklam. Absolwent dziennikarstwa na UŚ w Katowicach, przez lata związany z katowickim oddziałem telewizji, pracował także na zlecenie wielu instytucji publicznych, m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego czy Diecezji Sosnowieckiej.

muzyk, kompozytor, wokalista, producent muzyczny i filmowy, multiinstrumentalista. Spiritus movens firmy producenckiej Emma Production, oraz współtwórca Moozon Publishing, zajmującej się produkcją muzyki do filmu i telewizji i nowych mediów. Jako muzyk, kompozytor i producent pracował m.in. z Katarzyną Nosowską, Moniką Brodką, Korą Jackowską, Marylą Rodowicz, Abradabem, Markiem Dyjakiem. Na stałe związany z zespołami Hey i Pogodno.